Disidenti
Showbizi

Pamje ekskluzive, Xhuli në spital pas shqetësimeve shëndetësore

Një prej banoreve të “Big Brother VIP Kosova” ka përjetuar mbrëmë një shqetësim shëndetësor.

Fjala është për Julianën.

Produksioni ka marrë mbrëmë vonë rreth mesnatës të gjitha masat e nevojshme.

Juli është përcjellë nën monitorimin e kamerës dhe të stafit të spektaklit teksa ka bërë ekzaminimet sipas vlerësimeve të doktorëve.

Prive.al sjell pamje ekskluzive teksa detajet mbi Julin që i është rikthyer shtëpisë mbrëmë pas disa orësh në spital, vijnë të plota në prime. /Prive.al

Kërcënim nga babai i Stresit? Alaudini flet për herë të parë

Disidenti.net

“E kam pirë dashurinë tënde, më ka dehur trup e mendje”, Luizi i dedikon këngë, Kiara nuk mban dot lotët

Disidenti.net

Xhuli e puthë në shpinë Atdheun në Big Brother VIP Kosova

Disidenti.net
Disidenti

Pamje ekskluzive, Xhuli në spital pas shqetësimeve shëndetësore