Disidenti
Showbizi

Pa komplekse, Missi Blerta Veseli poston foto në fustan ku i duken të brendshmet

Ajo u zgjodh “Miss Universe Kosova” në tetor të vitit 2020.

Bëhet fjalë për Blerta Veseli, e cila tani është mjaft aktive në jetën dhe udhëtimet.

E bukur dhe gjithmonë në formë, biondina nuk mungon me imazhe të ndryshme duke u shfaqur edhe provokuese në Instagram.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi nga darka e saj e mbrëmshme derisa në pozat e saj në fustan i janë parë edhe të brendshmet.

Ndërsa, pa komplekse duke qenë se bukuroshja është modele këtë imazh e ka postuar edhe të parën në renditje.

Ndërkohë, ajo pranoi komente pozitive dhe mijëra pëlqime.

Shiko foton:

Khaby Lame, pa e çelur gojën, bëhet më i ndjekuri në TikTok

Disidenti.net

E dhimbshme/ Dafina Zeqiri publikon bisedën e fundit me Vjosa Berishën

Disidenti.net

Festa Qoqaj ‘përvëluese’ nga plazhi

Disidenti.net
Disidenti

Pa komplekse, Missi Blerta Veseli poston foto në fustan ku i duken të brendshmet