Disidenti
Showbizi

Olta Gixhari “thyen rrjetin” me linjat e trupit nga pushimet në Itali

0Shares

Aktorja e njohur, Olta Gixhari së fundmi ka nisur pushimet. Italia ka qenë zgjedhja e saj për pushimet e radhës dhe nga atje aktorja ka ndarë pamje të shumta me fansat.

Olta Gixhari “thyen rrjetin” me linjat e trupit nga pushimet nëPërveç destiancionit përrallor të Caprit, Olta ka shfaqur edhe linjat atraktive të trupit në bikini në disa imazhe provokuese.

Olta Gixhari “thyen rrjetin” me linjat e trupit nga pushimet nëTeksa po shijonte një shëtitje me anije, Olta dukej atraktive në bikini të gjelbër, që i kombinoi me një kapele shumëngjyrëshe me lule.

Në disa të tjera, Gixhari u shfaq në formë të mirë me bikini të zeza teksa relaksohej në një ditë me diell.

Shumë më e re se këngëtari, e dashura e Robert Berishës ju lë ‘pa fjalë’

Disidenti.net

Kaderi: Pos hundës s’kam asnjë operacion, edhe pak buzët

Disidenti.net

Ganiu i reagon të dashurës së Bucit pas eliminimit: Falja sonte se i vjetër, ka gabu

Disidenti.net