Disidenti
Showbizi

Olta Gixhari në deti, na dogji i nxehti

0Shares

Temperaturat janë rritur edhe më shumë kur Olta Gixhari ka postuar ca foto nga deti.

Ish-banorja e Big Brother ka nxjerrur në pah linjat trupore me fototgrafitë e fundit nga jugu i Shqipërisë

Provokuese dhe atraktive, Olta është shfaqur edhe krah djalit të saj që mund të mburret me dukjen e nënës./Indeksonline/

Bëhet viral videoja/ Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, i ngec këmba në balonin gjigant

Disidenti.net

‘Ku e ke burrin, s’po t’shohum kurrë me të’. Kështu përgjigjet Blerina Rugova

Disidenti.net

Më e dashuruar se kurrë, Rita Ora e cilëson bashkëshortin si ‘Zoti i seksit’

Disidenti.net
Disidenti

Olta Gixhari në deti, na dogji i nxehti