Disidenti
Showbizi

Olta Gixhari në deti, na dogji i nxehti

0Shares

Temperaturat janë rritur edhe më shumë kur Olta Gixhari ka postuar ca foto nga deti.

Ish-banorja e Big Brother ka nxjerrur në pah linjat trupore me fototgrafitë e fundit nga jugu i Shqipërisë

Provokuese dhe atraktive, Olta është shfaqur edhe krah djalit të saj që mund të mburret me dukjen e nënës./Indeksonline/

Xhuli thotë se u arrestua nga policët serbë në Shtërpcë: I shajta me nënë në shqip, m’i lidhën duart e më …

Disidenti.net

Shumë më e re se këngëtari, e dashura e Robert Berishës ju lë ‘pa fjalë’

Disidenti.net

Kaderi: Pos hundës s’kam asnjë operacion, edhe pak buzët

Disidenti.net