Disidenti
Lajme

Obiliq, një burrë ngacmohet seksualisht nga një burrë tjetër

Një burrë në Obiliq ka raportuar së është ngacmuar seksualisht nga një burrë tjetër.

Sipas raportit 24-orësh, i dyshuar e ka ngacmuar seksualisht dhe përmes rrjeteve sociale i ka shkruar mesazhe me përmbajtje erotike, njofton Klan Kosova.

Nuk raportohet për të arrestuar, rasti është duke u hetuar.

Për shkak të pakënaqësive 40 zyrtarë dhanë dorëheqje

Disidenti.net

Parashikimi i motit për dy javët e ardhshme: Rrezik nga vërshimet apo përmbytjet e shpejta

Disidenti.net

Lutfi Haziri: Ndëshkime të reja do të ketë, amerikanët e mbajnë fjalën

Disidenti.net
Disidenti

Obiliq, një burrë ngacmohet seksualisht nga një burrë tjetër