Disidenti
Sport

Nuk mungoi as përqafimi me Ramush Haradinajn, Haxhi Krasniqi feston fitoren e madhe

Robin Haxhi Krasniqi ka fituar sot meçin ndaj Timur Nikarkhoev në Munich. Boksieri shqiptar fitoi duelin pas pesë raundeve.

Kundërshtari i Krasniqit, Nikarkhoev, nuk mund ti bënte ballë grushteve të shqiptarit dhe dorëzoi meçin.

Në Munich prezent ishte edhe politikani i njohur kosovar, Ramush Haradinaj, i cili kërceu në ring pas fitores së Krasniqit.

Boksieri shqiptar shihet në video duke e përfqafuar Haradinajn, teksa më pas falënderoi për mbështetjen që ia bëri.

Më poshtë keni pamjet:

Ndër prioritetet e Real Madridit në verë, transferimi i sulmuesit të Arsenalit

Disidenti.net

Jakaj për boksierin serb që e rrahu: I tregova se kush jemi duke e kthyer në Beograd me sy të ënjtur

Disidenti.net

Ylli i Real Madridit vazhdon me zanatin e vjetër, bën iftar me tri hurme

Disidenti.net
Disidenti

Nuk mungoi as përqafimi me Ramush Haradinajn, Haxhi Krasniqi feston fitoren e madhe