Disidenti
Showbizi

Nuk është Maestro/ Luizi ndryshon mendim: Ja kush del sot nga shtëpia e Big Brother…

Që nga data e nisjes dhe deri më tani polemikat që krijohen në “Big Brother VIP” kanë transmetuar emocione të forta, ku secili banor me historitë dhe personalitetin e tij, është kthyer në protagonist të përditshmërisë sonë.

Dhe padyshim që këto ngjarje janë fuqizuar edhe nga banorët e rinj, 6 banorë të ndryshëm, të fortë, gazmorë dhe shumë dinamikë, që i ‘kanë tundur themelet’ e shtëpisë. Ndërkohë, tanimë ka një nominim të fortë mes 3 banorëve të të ashtuquajturës ‘bërthamë’: Armaldo, Kristi dhe Olta. Por si e shikon Luizi pozicionin e Oltës në këtë nominim?!

“Ajo (Olta) nuk ka çfarë jep më, te unë nuk vjen sepse nuk i ecën, nuk i del inati. Thotë një fjalë dhe sheh tjerët, prandaj do dalë sot nga shtëpia e Big brother…”, thote Luizi!

Homazhe në shtëpinë e BBV për rojen, Deamishel bën gafën e rëndë: I urojmë…

Disidenti.net

Futbollisti shqiptar 10 mijë euro për Luizin e Big Brother?

Disidenti.net

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon të vërë në vështirësi Luzin, përgjigja e la pa fjalë

Disidenti.net
Disidenti

Nuk është Maestro/ Luizi ndryshon mendim: Ja kush del sot nga shtëpia e Big Brother…