Disidenti
Showbizi

Noizy bën thirrje për ta votuar Stresin

Stresi është në mesin e të nominuarve për këtë javë, dhe me këtë rast, reperi i njohur shqiptar rrezikohet të eliminohet nëse publiku vendos.

Miku i tij, poashtu reper i famshëm, Noizy, me të cilin është pajtuar disa muaj më parë, ka bërë thirrje për ta votuar Stresin.

Ai ka postuar fotografinë e banorit të BBVK-së në Instagram me numrat në të cilët duhet votuar për të qëndruar në shtëpi, njofton Klankosova.tv.

Shihni postimin më poshtë.

A është penduar që puthi Luizin? Kiara jep përgjigjen e prerë

Disidenti.net

Kërcënim nga babai i Stresit? Alaudini flet për herë të parë

Disidenti.net

“E kam pirë dashurinë tënde, më ka dehur trup e mendje”, Luizi i dedikon këngë, Kiara nuk mban dot lotët

Disidenti.net
Disidenti

Noizy bën thirrje për ta votuar Stresin