Disidenti
Lajme

Një i vdekur dhe dy të lënduar rëndë nga aksidenti në Istog

0Shares

Një person ka mbetur i vdekur dhe nëntë persona janë lënduar si pasojë e aksidentit që ndodhi para disa orësh në Dobrushë të Istogut.

Burimet  mësojnë se dy persona nga nëntë të lënduarit janë në gjendje të rëndë.

Të përfshira në këtë aksident kanë qenë dy vetura dhe një traktor.

Sistemi i Perëndimit së shpejti edhe në Kosovë, e kthen shishen, i merr paratë

Disidenti.net

“Çka nëse e sheh në rrugë”, babai i Rizës flet pas lirimit të Sekiraqës: Shohim se si do të zhvillohet – mirë jo

Disidenti.net

35-vjetori i grevës së minatorëve, Kurti: Me guxim politik, ky komunitet e dridhi gjithë ish-Jugosllavinë

Disidenti.net