Disidenti
Lajme

Një i vdekur dhe 9 të lënduar – Pamje nga aksidenti me fatalitet në Istog

0Shares

Rastin e ka konfirmuar Fadil Gashi, zëdhënës i Policisë për rajonin e Pejës.

“Në aksident janë të përfshira dy automjete dhe një traktor bujqësor. Një person ka mbetur i vdekur dhe nëntë të tjerë janë lënduar”, tha Gashi.

“Vdekjen e ka konstatuar mjeku në Spitalin Rajonal të Pejës”, tha ai.

Gashi theksoi se policia janë në vendin e ngjarjes.

Si u vra nga Bandat Kriminale në Francë ish-ushtari i UÇK-së?

Disidenti.net

Të shtëna me armë në restorant “Leo” në Pejë – plagosen dy persona

Disidenti.net

Po kthehej nga Gjermania, 28-vjeçari kosovar arrestohet në Serbi

Disidenti.net
Disidenti

Një i vdekur dhe 9 të lënduar – Pamje nga aksidenti me fatalitet në Istog