Disidenti
Lajme

Një i vdekur dhe 9 të lënduar – Pamje nga aksidenti me fatalitet në Istog

0Shares

Rastin e ka konfirmuar Fadil Gashi, zëdhënës i Policisë për rajonin e Pejës.

“Në aksident janë të përfshira dy automjete dhe një traktor bujqësor. Një person ka mbetur i vdekur dhe nëntë të tjerë janë lënduar”, tha Gashi.

“Vdekjen e ka konstatuar mjeku në Spitalin Rajonal të Pejës”, tha ai.

Gashi theksoi se policia janë në vendin e ngjarjes.

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net

“Atë që e deshi ia mori jetën, pasnesër do ta festonte ditëlindjen”, mes lotëve flet familjarja e gruas së vrarë në Pejë (VIDEO)

Disidenti.net

“Ka qenë narkoman”, vëllai i gruas së vrarë tregon detaje të reja

Disidenti.net