Disidenti
Kuriozitete

Një grua e refuzoi pas tre takimesh, burri ia kërkon 30 euro që i kishte paguar në restorant dhe kafene për të dy

0Shares

Veprimi i një burri pas disa takimeve me një grua është bërë viral në rrjet, pasi ai i dërgoi asaj një faturë me të cilën doli në takime tre herë, por herën e katërt ajo e refuzoi.

Gruaja Alex Colboth postoi mesazhet e tij në Twitter, ku ai ia kërkonte 30 euro që kishte paguar në restorant.

“Përshëndetje, Alex, shpresoj të jesh mirë. Ne nuk do ta shohim përsëri njëri-tjetrin, kështu që mendoj se është e drejtë të ndajmë koston e takimeve që kemi qenë”, ai i shkroi asaj.

“Unë mendoj se kemi dalë në restorante dhe kafene tre herë ku kam paguar gjithçka për të dy. Unë mendoj se janë 35 dollarë (30 euro)”, tha ai.

Inteligjenca artificiale “mund të zëvendësojë 300 milionë vende pune”

Disidenti.net

Prill o im vëlla, me jep tri ditë hua, ta ngrij plakën me gjithçka ka

Disidenti.net

Studim: Prindërit që kanë djem, plaken më shpejt

Disidenti.net