Disidenti
Lajme

Një grua e dehur e rrah një burrë në Gjakovë, arrestohet nga policia

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një grua në Gjakovë, nën dyshimin se e njëjta ka ushtruar dhunë ndaj një burri.

Sipas raportit 24- orësh të policisë, e dyshuara ishte nën ndikimin e alkoolit.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që e njëjta në ndikim të alkoolit ka shkaktuar dhunë psikike dhe fizike me ç’ rast lëndime ka pësuar viktima mashkull kosovar i cili ka pranuar tretman mjekësor”, njofton policia.

Me vendim të prokurorit, e  dyshuara është dërguar në mbajtje. /Insajderi

Patundshmëria “prek qiellin”, banesat në Prishtinë arrijnë 1000 deri në 2.500 euro/m2

Disidenti.net

Mblidhet Bordi i ZRrE-së, sot pritet shtrenjtimi i rrymës elektrike

Disidenti.net

“Serbia e ka humbur Kosovën”, Gjukanoviç: Po ndjek politikën e Putinit që kërkon të rikthejë sovjetizmin

Disidenti.net
Disidenti

Një grua e dehur e rrah një burrë në Gjakovë, arrestohet nga policia