Disidenti
Lajme

Një grua e dehur e rrah një burrë në Gjakovë, arrestohet nga policia

0Shares

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një grua në Gjakovë, nën dyshimin se e njëjta ka ushtruar dhunë ndaj një burri.

Sipas raportit 24- orësh të policisë, e dyshuara ishte nën ndikimin e alkoolit.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që e njëjta në ndikim të alkoolit ka shkaktuar dhunë psikike dhe fizike me ç’ rast lëndime ka pësuar viktima mashkull kosovar i cili ka pranuar tretman mjekësor”, njofton policia.

Me vendim të prokurorit, e  dyshuara është dërguar në mbajtje. /Insajderi

Detajet e reja: Naimi këmbënguli që të vritej atë ditë, sepse Liridona do tregonte sekretet e tij

Disidenti.net

Burri i Shkurte Fejzës u godit nga një veturë, Policia jep detajet e fundit

Disidenti.net

Sistemi i Perëndimit së shpejti edhe në Kosovë, e kthen shishen, i merr paratë

Disidenti.net