Disidenti
Lajme

Nis rrënimi i vilave në Batllavë

0Shares

Sot ka nisur rrënimi i pesë vilave që janë ndërtuar pa leje përreth Liqenit të Batllavës.

Rrënimi i vilave po bëhet me vendim të Inspektoratit të Komunës së Podujevës.

Një aksion i tillë ishte planifikuar për të hënën por Policia e kishte shtyrë shkaku i situatës në veri.

Historiani shqiptar: Banjska e Mitrovicës ishte vendbanim shqiptar

Disidenti.net

Haradinaj godet Kurtin: Albini e ka përcjellë luftën prej Prishtine, lehtë është me çu dikond në luftë

Disidenti.net

Vuçiq: Radoiçiq gjendet në Serbi dhe do të merret në pyetje

Disidenti.net
Disidenti

Nis rrënimi i vilave në Batllavë