Disidenti
Lajme

Nis grumbullimi i protestuesve në Prishtinë, pritet numër i madh i veteranëve dhe qytetarëve

0Shares

Ka filluar mbërritja e veteranëve dhe qytetarëve të Kosovës për të marrë pjesë në protestën e sotme të thirrur nga shoqëria civile, me mbështetjen e organizatave të dala nga lufta e UÇK-së.

Siç shihet në pamjet e siguruara nga Gazeta Insajderi qytetarët kanë filluar përgatitjet me flamuj dhe pritet që të ketë pjesmarrje masive.

Rrëfim nga Veriu – serbi që ka prindërit në Banjskë: Policia u solli ilaçe, ushqim dhe pije

Disidenti.net

“150 eksplozivë dinamit dhe 235 karikatorë për kallashnikov”, Policia publikon listën e armatimit të konfiskuar në veri

Disidenti.net

Momenti kur sulmuesit serbë ikin maleve nga autoritetet e Kosovës

Disidenti.net
Disidenti

Nis grumbullimi i protestuesve në Prishtinë, pritet numër i madh i veteranëve dhe qytetarëve