Disidenti
Lajme

Ngjarje e rëndë në Istog, një person bie në greminë, policia nis kërkimin

0Shares

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditën e sotme në Istog.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se një person ka rënë në greminë në Studenicë në Istogut.

Gjithnjë sipas këtyre burimeve, dy shokë kanë qenë duke ecur në një zonë të thellë të Studenicës kur papritmas njëri nga ta ka rënë në humnerë.

ersoni që shoqëronte të aksidentuarin e ka lajmëruar Policinë e Kosovës.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se D.R janë inicialet e personit që po kërkohet në humnerë./Indeksonline/

“Kam me ta bo ma zi se atij që u vra”/ Burri raporton në Polici se ish gruaja e ka rrahur dhe e ka kërcënuar

Disidenti.net

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali i saj vrau bashkëshorten

Disidenti.net

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net