Disidenti
Sport

“Nesër me i marr unë (Kosovën), i qoj në Evropian” | Munishi thotë se po të ishte ai trajner i Kosovës kualifikimi nuk do të ishte “ëndërr”

0Shares

Në Budapest të Hungarisë, ‘Dardanët’ u mposhtën të hënën nga Bjellorusia me rezultat 2-1.

Në emisionin ‘Dueli Sportiv’ në RTV Dukagjini, Ismet Munishi tha se po të ishte ai trajner i Kosovës, do t’i dërgonte në Evropian.

“Nesër me i marr unë (Dardanët), i qoj në evropian, me këto pikë që i kemi”.

Trajneri kosovar, poashtu tha se nuk është faji i lojtarëve, por i trajnerit.

Frikë te Zvicra, Granit Xhaka ende po ndjen dhimbje nga lëndimi muskulor

Disidenti.net

KËTU mund ta shikoni LIVE duelin mes Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk

Disidenti.net

“Kam marr pasaportën e Shqipërisë, shpresoj të shkoj në Euro 2024” – Arbër Hoxha flet për mos ftesën nga Kosova

Disidenti.net