Disidenti
Sport

“Nesër me i marr unë (Kosovën), i qoj në Evropian” | Munishi thotë se po të ishte ai trajner i Kosovës kualifikimi nuk do të ishte “ëndërr”

0Shares

Në Budapest të Hungarisë, ‘Dardanët’ u mposhtën të hënën nga Bjellorusia me rezultat 2-1.

Në emisionin ‘Dueli Sportiv’ në RTV Dukagjini, Ismet Munishi tha se po të ishte ai trajner i Kosovës, do t’i dërgonte në Evropian.

“Nesër me i marr unë (Dardanët), i qoj në evropian, me këto pikë që i kemi”.

Trajneri kosovar, poashtu tha se nuk është faji i lojtarëve, por i trajnerit.

Fikret Shatri me ‘Djemtë e Bjeshkës’ debutojnë në Superligë: Kemi ëndrra dhe qëllime, Istogu në hartën e basketbollit të Kosovës

Disidenti.net

UEFA merr vendim për incidentin në ndeshjen Rumani – Kosovë, ky është dënimi

Disidenti.net

Dalin në shitje biletat për ndeshjen ndaj Çekisë, interesimi i jashtëzakonshëm bllokon faqen e federatës

Disidenti.net
Disidenti

“Nesër me i marr unë (Kosovën), i qoj në Evropian” | Munishi thotë se po të ishte ai trajner i Kosovës kualifikimi nuk do të ishte “ëndërr”