Disidenti
Lajme

Nëna e Astrit Deharit: Ose le ta kryej Prokurori ose e kryej vet, gjakun e djemve s’e kom falë

Nëna e Astrit Deharit, Xhemile Dehari, sonte është rrëfyer pas zhdukjes së mostrave të të birit, duke kërkuar që ky rast të zbardhet. Ajo dhe burri i saj, deputeti i VV-së, Avniu, kanë kërkuar që Prokuroria ta hetojë rastin. Madje ky i fundit tha se ky rast s’po zbardhet qëllimisht, raporton Gazeta Sinjali.

Teksa kanë folur për gjithë rastin dhe zhvillimet në vazhdimësi, Xhemile Dehari në fund paralajmëroi diçka, pa folur në detaje.

Ajo tha se këtë çështje duhet ta përfundojë Prokurori, sepse në të kundërtën e kryen vet ajo.

“Ose le ta kryej Prokurori, ose e kryej vet, ose duhet me marrë masa vet”. Gjakun e djemve t’mi s’e kom falë. S’di mo ma shumë”, tha ajo në Debat Plus.

Patundshmëria “prek qiellin”, banesat në Prishtinë arrijnë 1000 deri në 2.500 euro/m2

Disidenti.net

Mblidhet Bordi i ZRrE-së, sot pritet shtrenjtimi i rrymës elektrike

Disidenti.net

“Serbia e ka humbur Kosovën”, Gjukanoviç: Po ndjek politikën e Putinit që kërkon të rikthejë sovjetizmin

Disidenti.net
Disidenti

Nëna e Astrit Deharit: Ose le ta kryej Prokurori ose e kryej vet, gjakun e djemve s’e kom falë