Disidenti
Sport

Ndeshje dramatike, Benzema në minutat e fundit barazon ndaj Atleticos

0Shares

Ndeshja mes Real Madrid dhe Atletico Madrid ka përfunduar me barazim 1:1, shkruan Sinjali Sport.

Golin e parë për Atleticon e shënoi Luis Zuarez në pjesën e parë, kurse në minutat e fundit të lojës, Karim Benzema shënoi për “mbretërit” duke barazuar kështu rezultatin.

Pas këtij barazimi, Atletico mbetet lider me 59 pikë, tri më shumë se Barcelona në vendin e dytë dhe pesë më shumë se Reali në pozitën e tretë.

Fikret Shatri me ‘Djemtë e Bjeshkës’ debutojnë në Superligë: Kemi ëndrra dhe qëllime, Istogu në hartën e basketbollit të Kosovës

Disidenti.net

UEFA merr vendim për incidentin në ndeshjen Rumani – Kosovë, ky është dënimi

Disidenti.net

Dalin në shitje biletat për ndeshjen ndaj Çekisë, interesimi i jashtëzakonshëm bllokon faqen e federatës

Disidenti.net
Disidenti

Ndeshje dramatike, Benzema në minutat e fundit barazon ndaj Atleticos