Disidenti
Showbizi

Ndahen Valdeti dhe Valdrina? Postimi fundit shokoi ndjekësit e çiftit

Valdeti dhe Valdrina janë një ndër çiftet më të njohura shqiptare në Instagram. Ata kanë më shumë se 9 vite të lidhur. Por, duket se gjerat kanë mbaruar. Ndjekësit kanë ngritur dyshimet pasi ata më nuk  e ndjekin njëri tjetërin.

Instagrami i tyre valdetvaldrina kishte mbi 200 mijë ndjekës, tani ky Instagram mban emrin vetëm të Valdrinës.

Për të gjitha këto dyshime ajo tha se nuk dëshiron të komentojë dhe se i duhet kohë.

“Nuk dua të komentoj, ju lutem, më jepni kohë”, ka shkruar.

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

Ndahen Valdeti dhe Valdrina? Postimi fundit shokoi ndjekësit e çiftit