Disidenti
Lajme

“Na ki kput zemren bre Era”, postimi emocionues i shoqes së 18-vjeçares që vdiq tragjikisht në Gjermani

Gazeta sot ka raportuar për vdekjen e 18-vjeçares nga Gjakova, Era Grezda.

E reja e cila jetonte në Gjermani, humbi jetën si pasojë e një aksidenti me veturë mbrëmjen e djeshme, derisa bashkë me shoqëri po ktheheshin nga një festë.

Për vdekjen e saj kanë shkruar familjarë, miq e të njohur.

“Familjare miq ,ju njoftojm qe dje ne nje tragjedi me Auto nderroj jete Motra ime Era ,Era ishe e veqant zemra e motres tka dasht motra shume e do te don gjithmone me e Bukura nbote ,u prefsh ne paqe o shpirt i bardh”, ka shkruar motra e saj.

Përmes një tjetër postimi ka reaguar edhe një mikeshë e familjes Grezda.

“Era na ki kput zemren bre Era. Qofsh e xhehnetit Era shpirti yt i bardhe ndriqoft larte ne xhehnet. Gjithmone do te kujtoj te buzeqeshur si ne kete foto Era”, është shprehur ajo.

Familjarët kanë bërë të ditur se për varrimin e 18-vjeçares do të njoftojnë në vazhdim.

Ekskluzive: I dyshuari për plagosjen e policëve, gjeneral Nuredin Lushtaku dhe vëllezërit e tij, Policia mobilizon forcat për arrestimin e tyre

Disidenti.net

E rëndë: Plagosen dy policë në Skënderaj, njëri u qëllua në kokë

Disidenti.net

PDK dhe AAK në emër të UÇK kanë vjedhur, në emër të saj tentojnë të fshehin dallaveret!

Disidenti.net
Disidenti

“Na ki kput zemren bre Era”, postimi emocionues i shoqes së 18-vjeçares që vdiq tragjikisht në Gjermani