Disidenti
Lajme

“Na ka hup ni teze e noshta e gjajna”, nipi e kërkon tezen në mes të Ulqinit

0Shares

Gazetarja e ATV-së zhvilloi mbrëmë disa intervista në Ulqin me disa pushues nga Kosova.

Një pushues nga Prishtina që kishte dalë për të shijuar jetën e natës buzë detit në Ulqin, i thotë me shaka gazetares se u ka humb një teze në mes të Ulqinit.

Na ka humb një teze qetu, ndoshta e gjejmë tashti”, thotë ai me shaka.

Shikoni videon e më poshtme për ta dëgjuar bisedën e tij me ATV-në.

 

Rrëfim nga Veriu – serbi që ka prindërit në Banjskë: Policia u solli ilaçe, ushqim dhe pije

Disidenti.net

“150 eksplozivë dinamit dhe 235 karikatorë për kallashnikov”, Policia publikon listën e armatimit të konfiskuar në veri

Disidenti.net

Momenti kur sulmuesit serbë ikin maleve nga autoritetet e Kosovës

Disidenti.net
Disidenti

“Na ka hup ni teze e noshta e gjajna”, nipi e kërkon tezen në mes të Ulqinit