Disidenti
Lajme

Musliu-Shoshi: Për ata që mendojnë se jemi pak, ua rikujtoj se UÇK me 1% të popullatës e ka shporrë Serbinë nga trojet tona

0Shares

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu-Shoshi ka postuar një fotografi nga foltorja e Kuvendit të Kosovës.

Krahas fotos ajo ka shkruar: Për ata që mendojnë se jemi pak, po ua rikujtojmë që edhe UÇK ka qenë vetëm 1% e popullatës por e shporri Serbinë nga trojet tona.

Postimi i plotë:

Për ata që mendojnë se jemi pak, po ua rikujtojmë që edhe UÇK ka qenë vetëm 1% e popullatës por e shporri Serbinë nga trojet tona.
#Rrenc #mashtrues

Radojiçiq e fshin “Viberin” pasi gjurmohet nga mediat, dyshohet se është i plagosur rëndë

Disidenti.net

Rrëfim nga Veriu – serbi që ka prindërit në Banjskë: Policia u solli ilaçe, ushqim dhe pije

Disidenti.net

“150 eksplozivë dinamit dhe 235 karikatorë për kallashnikov”, Policia publikon listën e armatimit të konfiskuar në veri

Disidenti.net
Disidenti

Musliu-Shoshi: Për ata që mendojnë se jemi pak, ua rikujtoj se UÇK me 1% të popullatës e ka shporrë Serbinë nga trojet tona