Disidenti
Showbizi

Morena Taraku vjen tejet ‘hot’ në fotot e reja

Ish-Missi dhe këngëtarja, Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën e që e tregon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Morena i ka sjellë edhe së fundmi përmes llogarisë së saj në Instagram ku numëron 1.7 milion ndjekës, shkruan arbresh.info

29-vjeçarja ka pozuar e veshur me ngjyra bezhë dhe kafe, ndërsa flokët e gjata dhe të zeza i la të lëshuar mbi supe.

Pamja atraktive e Morenës u kompletua nga aksesor ari dhe syze dielli teksa ajo dukej më në formë se asnjëherë më parë.

Të shumta kanë qenë edhe pëlqimet dhe komentet nga ana e miqve dhe admiruesve të saj që ishin kryesisht pozitive.

Kujtojmë që ndonëse ka kohë që nuk e shohim me ndonjë projekt, Taraku është aktive me si influencuese dhe sipërmarrëse. /arbresh.info/

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

Morena Taraku vjen tejet ‘hot’ në fotot e reja