Disidenti
Showbizi

Morena Taraku ‘ndez’ rrjetin me pozat tërheqëse ku fokuson të pasmet

Morena Tarau ka pozuar joshëse për rrjetetet sociale.

Këngëtarja e njohur Morena Taraku nuk ndal provokimet në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga ajo profesionale.

Morena sot ka sjellë pamje të fytyrës dhe të linjave trupore për të cilat përflitet aq shumë. Këngëtarja ka vendosur të provokojë ndjekësit me poza nga prapa duke reklamuar të pasmet e bujshme.

Modelja ka pranuar komente të shumta pranë këtij postimi, disa nga emrat e njohur të estradës e disa nga fansat.

Skandaloze, Amos ofendon rëndë Luizin dhe Kiarën

Disidenti.net

“Shoku im e ka marrë gruan nga ‘pufi’, sot ka fëmijë dhe është i lumtur me të”, thotë Xhuli (VIDEO)

Disidenti.net

Reagon Zhaklina pas publikimit të audios se është shantazhuar nga burri i Oltës

Disidenti.net
Disidenti

Morena Taraku ‘ndez’ rrjetin me pozat tërheqëse ku fokuson të pasmet