Disidenti
Showbizi

Morena Taraku me poza atraktive nga oborri i shtëpisë në Turqi, vë në pah linjat trupore në rozë

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Morena Tarakun, e cila vetëm në Instagram numëron mbi një milion ndjekës, ndërsa postimet janë të shpeshta rreth karrierës e jetës personale duke mos munguar as pozat provokuese.

E tillë shfaqet edhe në këto të fundit, në të cilat ka vënë në pah linjat atraktive trupore.

 

Morena Taraku (Foto: Instagram)Artistja nga Peja shfaqet e veshur në rozë duke pozuar nga oborri i shtëpisë luksoze në Turqi.

Luizi këndon “Thrret Prizreni mori Shkodër” dhe i çon të fala Rifat Berishës: Je zotni, je mbret

Disidenti.net

Ç’punë ke ti me Luizin”/ Dori shpërthen i revoltuar, publikohet telefonata e Oltës me burrin e saj brenda ‘Big Brother VIP’

Disidenti.net

“Ore seriozisht e ke?” – Luizi nervozohet keq pasi produksioni ia ndërpret bisedën me nënën

Disidenti.net
Disidenti

Morena Taraku me poza atraktive nga oborri i shtëpisë në Turqi, vë në pah linjat trupore në rozë