Disidenti
Showbizi

Morena Taraku i la sheikët pa mend

Këngëtarja dhe modelja kosovare Morena Taraku nuk i ndalë pozat provokuese.

Modelja kosovare tek sa ndodhet në Dubai nuk ka lënë pa provokuar edhe kësaj radhe.

Morena është mjaft e përfolur edhe sa i përket jetës luksoze të cilën e shfaq në rrjetet sociale.

E së fundmi pozon nga Dubai me veshje mjaft provokuese ashtu edhe siç e ka zakon.

Skandaloze, Amos ofendon rëndë Luizin dhe Kiarën

Disidenti.net

“Shoku im e ka marrë gruan nga ‘pufi’, sot ka fëmijë dhe është i lumtur me të”, thotë Xhuli (VIDEO)

Disidenti.net

Reagon Zhaklina pas publikimit të audios se është shantazhuar nga burri i Oltës

Disidenti.net
Disidenti

Morena Taraku i la sheikët pa mend