Disidenti
Showbizi

Momenti ikonik kur Vedat Bajrami futet në BBVK (VIDEO)

Nata e sotme e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ka nisur me surpriza të mëdha.

Kësisoj, kastit të banorëve të shtëpisë së “Vëllait të Madh” i është shtuar edhe një konkurrent i ri, aktori komedian Vedat Bajrami.

E për ta pritur tek dera ka shkuar Arta, që njëherësh është kolege e Vedatit. Por, që t’i shihni reagimet e dyshes dhe banorëve të tjerë, shikojeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

Kërcënim nga babai i Stresit? Alaudini flet për herë të parë

Disidenti.net

“E kam pirë dashurinë tënde, më ka dehur trup e mendje”, Luizi i dedikon këngë, Kiara nuk mban dot lotët

Disidenti.net

Xhuli e puthë në shpinë Atdheun në Big Brother VIP Kosova

Disidenti.net
Disidenti

Momenti ikonik kur Vedat Bajrami futet në BBVK (VIDEO)