Disidenti
Lajme

Momenti i kacafytjes së Halil Matoshit me një qytetar

0Shares

Analisti, Halil Matoshi ka marrë pjesë sot në protestën, në përkrahje të Klan Kosovës.

Në mesin e gazetarëve protestues ishte edhe një qytetar, i cili gati sa nuk u konfrontuan me Matoshin.

Qytetari u dëgjua duke thënë “Shkoni protestoni te Vuçiqi”, derisa Matoshi ka tentuar t’i kundërpërgjigjet ai është ndalë nga kolegët gazetarë për të mos eskaluar situate.

Insajderi ju sjell pamjet nga rasti:

Qytetari i cili provokoi Matoshin, është shoqëruar në Polici.

Radojiçiq e fshin “Viberin” pasi gjurmohet nga mediat, dyshohet se është i plagosur rëndë

Disidenti.net

Rrëfim nga Veriu – serbi që ka prindërit në Banjskë: Policia u solli ilaçe, ushqim dhe pije

Disidenti.net

“150 eksplozivë dinamit dhe 235 karikatorë për kallashnikov”, Policia publikon listën e armatimit të konfiskuar në veri

Disidenti.net
Disidenti

Momenti i kacafytjes së Halil Matoshit me një qytetar