Disidenti
Showbizi

Moderatorja shqiptare në lidhje me Fisnik Sylën, zbulohet e vërteta!

Ishte vet moderatorja Ester Bylyku ajo e cila zgjoi dyshime se është në lidhje me biznesmenin Fisnik Syla.

Pasi ra në qendër të vëmendjes me këtë deklaratë, moderatorja shuajti kureshtjen.

Në Instastory shkroi se nuk është në lidhje me asnjë figurë publike, duke treguar që nuk është me Fisnikun./Indeksonline/

 

Liberta, cilit ish-dashnor i tha: Gjeje dike tjetër se me ty s’ mund të jem më …

Disidenti.net

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci nisin pushimet në Meksikë

Disidenti.net

Aktori i famshëm rrëfen për sëmundjen e rrallë, nga e cila nuk mund të shihte, të dëgjonte e as të ecte

Disidenti.net
Disidenti

Moderatorja shqiptare në lidhje me Fisnik Sylën, zbulohet e vërteta!