Disidenti
Showbizi

Mirret vendimi/ Kejvina përjashtohet nga BBV Albania 2

Rasti i dhunës së Kejvinës ndaj Luizit ka bërë që Vëllai i madh të marr një vendim.

Moderatorja dha lajmin se Kejvina është përjashtuar nga kjo garë.

“Duke qenë një eksperiment special, ka mar kohën se cili ka reaguar pas atij incidenti. Për këtë arsye BBV ka dhënë arsye që të organizohet gjyqi dhe këtë gjë e kanë bërë.

Edhe pse ky është reality show merr distancë nga dhuna, dhe dhuna verbale ka qenë prezente vazhdimisht.

Vendim për dhunën fizike

“BB ka vëzhguar incidentin ditën e shtunë. BBV Nuk toleron dhunën fizike brenda shtëpisë.

Vëllai i madh ka vendosur që të s’kualifikohet nga loja”, tha Arbana./Indeksonline/

Kërcënim nga babai i Stresit? Alaudini flet për herë të parë

Disidenti.net

“E kam pirë dashurinë tënde, më ka dehur trup e mendje”, Luizi i dedikon këngë, Kiara nuk mban dot lotët

Disidenti.net

Xhuli e puthë në shpinë Atdheun në Big Brother VIP Kosova

Disidenti.net
Disidenti

Mirret vendimi/ Kejvina përjashtohet nga BBV Albania 2