Disidenti
Showbizi

Mihrije Braha pozon me bikini nga pushimet, vë në pah linjat

Këngëtarja e njohur, Mihrije Braha, është mjaft aktive ditëve të fundit në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka treguar ndodhet në pushime verore, ku nuk i ka kursyer disa fotografi atraktive në bikini për ndjekësit e saj.

 

Në disa imazhe që këngëtarja ka publikuar në rrjetin Facebook, ajo shihet teksa pozon me bikini njëpjesëshe të gjelbra, duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Ndonëse i ka kaluar të pesëdhjetat, Braha duket mjaft në formë të mira dhe vitale në fotografitë që ajo i ndau me ndjekësit.

Krahas pushimeve, këngëtarja e hitit “Turbulenca” ka qenë mjaft e angazhuar edhe me mbrëmje muzikore e performanca në ahengje të ndryshme.

 

Foto: Mihrije Braha/Instagram

 

 

 

 

 

Liberta, cilit ish-dashnor i tha: Gjeje dike tjetër se me ty s’ mund të jem më …

Disidenti.net

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci nisin pushimet në Meksikë

Disidenti.net

Aktori i famshëm rrëfen për sëmundjen e rrallë, nga e cila nuk mund të shihte, të dëgjonte e as të ecte

Disidenti.net
Disidenti

Mihrije Braha pozon me bikini nga pushimet, vë në pah linjat