Disidenti
Lajme

Mes tensionesh, kryetari i Leposaviqit hyn në komunë

0Shares

Policia e Kosovës ia ka mundësuar kryetarit të ri të Leposaviqit të hyjë në komunë.

Para hyrjes së kryetarit, në Leposaviq pati tensione ku u dëgjuan edhe të shtëna me kallashnikov.

Pasi shpërndahet turma, kryetari i Leposaviqit arrin para objektit të komunës, i përcjell nga policë të armatosur.

Para Leposaviqit, Policia shpartalloi turmat në Zveçan dhe Zubin Potok, ku tashmë kanë hyrë kryetarët e rinj në komuna.

Të shtëna me armë në fshatin Carallukë të Istogut, 21-vjeçari gjuan me armë të gjatë

Disidenti.net

Mos rrini pa nevojë në livadhe, pantollonat të futen në çorapë: Këshillat e IKShP-së kundër pickimit nga rriqrat

Disidenti.net

Kjo është drejtoresha bukuroshe e kryeqytetit që shkon në Prokurori – bënte jetë luksoze

Disidenti.net