Disidenti
Sport

Me plis në kokë, boksieri shqiptar i pa ndalshëm në Gjermani

Boksieri shqiptar Roberto Bakaj ka shënuar fitore të madhe në Bochum të Gjermanisë.

Shkodrani ka hedhur në tokë edhe kundërshtarin e tij të radhës, Ajubi.

Kjo ishte ndeshja e nëntë e tij dhe të gjitha fitore në boksin profesionist.

Bakaj ka bërë një paraqitje të shkëlqyer duke mos e vënë në asnjë çast në dyshim fitoren.

Herën e fundit, Roberto Bakaj u ndesh me një boksier serb të cilin e nokautoi për disa sekonda.

Tifozi 100 vjeçar: Do ta jepja edhe pensionin tim që Interi ta eliminojë Milanin

Disidenti.net

“Kombëtaren e dua pa futbollistët nga Kosova”, tifozi i Tiranës befason me deklaratën: S’japin 100%

Disidenti.net

“Ai është i veçantë” – Xavi krahason Lamine Yamal me Lionel Messin, pas debutimit historik të 15-vjeçarit

Disidenti.net
Disidenti

Me plis në kokë, boksieri shqiptar i pa ndalshëm në Gjermani