Disidenti
Showbizi

Mbulohet Rina, kështu duket me shami

Këngëtarja dhe reperja Rina Balaj është duke vazhduar pushimet e saj të gjata në Greqi

Ajo është njëra prej këngëtarëve më aktive në rrjetet sociale por edhe në lansimin e këngëve të reja, teksa është shumë e dashuruar në plazhet e Greqisë.

Por, sot, Rina ka zgjedhur që të vije më ndryshe në rrjetet sociale.

Në vend të bikineve ajo është shfaqur me një shami në kokë, teksa bën poza para detit, por që pas saj duket që ka vranësira.

Përndryshe, Rina ka disa javë që është në Thira në Greqi.

“Po jetoj jetën time”, ka shkruar Rina, duke treguar se po i pëlqen qëndrimi i saj në Greqi.

 

 

Njihuni me “Jennifer Lopez’in e Kosovës”, 55-vjeçarja që po i lë të gjithë pa fjalë

Disidenti.net

Arrestohet reperi Don Xhoni

Disidenti.net

Zbulohet prezantuesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”

Disidenti.net
Disidenti

Mbulohet Rina, kështu duket me shami