Disidenti
Showbizi

Mbulohet Fjolla Morina

Këngëtarja Fjolla Morina ka ardh me një ndryshim drastik në paraqitjen e fundit.

Në daljet publike jemi mësuar ta shohim provokuese dhe seksi mirëpo kësaj radhe është shfaqur e mbuluar me shami.

Ajo u mbulua për ditët e fundit të muajit të shenjtë të Ramazanit.

“KETU DITET E FUNDIT TE MUAJT E MADHERISHUM TA ARIM NATEN E SURATU AL- KADER ELHAMDULILAHGU”, shkroi artistja përbri imazhit.

 

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Mbulohet Fjolla Morina