Disidenti
Lajme

Mbi 5 mijë persona marrin pjesë në varrimin e 23-vjeçarit që u vra mbrëmë në Klinë (VIDEO)

Mijëra persona janë mbledhur në varrezat e fshatit Golluboc të Malishevës për t’i dhënë lamtumirën e fundit 23-vjeçarit, Fazli Hoxha.

Dhimbjen e madhe që po e përjeton familja pas rastit tragjik të së enjtes ku mbeti i vrarë 23-vjeçari, kanë shkuar për t’u lehtësuar familjarë, miq e bashkëvendas.

Fazli Hoxha është varrosur në orën 18:00 në varrezat e fshatit, shkruan GazetaDemos.

Të plagosur kanë mbetur edhe dy vëllëzërit e tij, të cilët pas marrjes së trajtimit kanë refuzuar të qëndrojnë në spital dhe janë larguar për në shtëpi.

Në lidhje me këtë rast kanë reaguar edhe familja e dorasit.

Latifi kritikon Ramën për mbeturinat: Thua se nuk vjen nga Londra por nga Somalia – Shpendi do të duket yll

Disidenti.net

900 mijë euro i morën pa shkuar në punë, kush janë personat që i gjeti auditori?

Disidenti.net

“Kosova e pagoi me gjak lirinë”, fjalimi i fuqishëm i Mandl në Parlamentin Evropian

Disidenti.net
Disidenti

Mbi 5 mijë persona marrin pjesë në varrimin e 23-vjeçarit që u vra mbrëmë në Klinë (VIDEO)