Disidenti
Lajme

LVV i dërgoi letër AAK-së, kjo është përgjigja e Bekë Berishës

0Shares
Deputeti i zgjedhur nga radhët e AKK-së, Bekë Berisha, ka komentuar letrën e LVV-së, për t’u ulur në tryezën e diskutimit rreth çështjes së presidentit.
Me këtë rast Berisha për GazetaBlic, ka thënë shkurt se ai personalisht nuk ka disponim për bashkëpunim me Vetëvendosjen.

Por thekson se për këtë letër thotë se vendos partia dhe jo ai.

Manxhuka përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” konfirmoi se Kurti përveç partive shqiptare, letra u ka dërguar edhe partive nga radhët e komuniteteve.

Vuçiq e quajti Beg Rizajn terrorist, reagon vëllai i ish-luftëtarit të UÇK-së: Lufta ndaj kriminelëve të tillë, është pastrim për tokën!

Disidenti.net

Politikani serb: Është e qartë tani se Oliver Ivanoviq u vra nga Serbia, aktin e kreu Radjoçiqi

Disidenti.net

Si ka funksionuar grupi terrorist serb? – Policia e Kosovës publikon disa video të reja

Disidenti.net
Disidenti

LVV i dërgoi letër AAK-së, kjo është përgjigja e Bekë Berishës