Disidenti
Lajme

LVV e AAK sërish bashkë? Kësaj radhe Pal Lekaj publikon një foto interesante

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka publikuar në profilin e tij në Facebook një fotografi me deputeten e Lëvizjes Vetëvendosje dhe aktoren, Adriana Matoshi.

Lekaj, e ka prezantuar deputeten si kolege të tij në Kuvend e po ashtu si një nga aktoret më të suksesshme.

“Në Kuvendin e Republikës së Kosovës, me kolegen deputete dhe një nga aktoret më të suksesshme znj. Adriana Matoshi!”, ka shkruar ai.

Kjo foto vjen pak ditë pasi kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, u takua me kryeministrin Albin Kurti, për të diskutuar për dialogun.

Pas këtij takimi u përfol shumë edhe për një koalicion të mundshëm ndërmjet AAK-së dhe LVV-së e cila qeverisë me vendin.

Image

 

“Jam në gjendje të jap dorëheqje”

Disidenti.net

Qeveria do të ndajë 3 milionë euro për byzylykë që do u vendosen të dyshuarve për sulm ndaj grave

Disidenti.net

Adi Krasta drejtor i ri i RTK-së?

Disidenti.net
Disidenti

LVV e AAK sërish bashkë? Kësaj radhe Pal Lekaj publikon një foto interesante