Disidenti
Showbizi

Luizi zbulon sekretin! Pyesja produksionin, a është Rama në pushtet dhe merrja këtë përgjigjie…

Luiz Ejlli, gjate intervistes me Edi Ramen ka zbuluar se se vazhdimisht i kerkonte produksionit t’i jepte informacion nese kryeministri socialist ishte apo jo ne pushtet.

Edi Rama: Mbas gjithë atyre muajve pa asnjë vend për t’u fshehur, tani të takon të fshihesh gjithë kohës.

Luiz Ejlli: “Jo, i fshehur jam. Më beso, kur isha brenda dy gjëra pyesja. Si më shohin jashtë, një, dhe pyetja e dytë sinqerisht i thosha, është ende Rama në pushtet? Nuk e kuptoj pse nuk ma thoshin. I thosha, çfarë ndikon kjo te loja ime, është Rama apo jo, për atë Zot i thosha. Vazhdon Rama në pushtet. Luiz, kujdes mikrofonin, thoshin. Ore, a vazhdon apo jo Rama te qendroje ne pushtet? Kujdes mikrofonin prapë

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Luizi zbulon sekretin! Pyesja produksionin, a është Rama në pushtet dhe merrja këtë përgjigjie…