Disidenti
Showbizi

Luizi ‘thyen’ rekorde, lë mbrapa edhe Kiarën, ja çfarë ka ndodhur me Instagramin e tij

Luizi qysh nga fillimi i edicionit të “Big Brother VIP Albania 2”, u ka treguar banorëve që ai nuk ka pasur ‘Instagram’.

Banori i pëlqyer nga shqiptarët, kishte thënë se një familjar i tij i kishte treguar se pas hyrjes së tij do t’i hapte një ‘Instagram’.

Por ai nuk është në dijeni që me profilin e tij është bërë nami. Ai ka arritur 558 mijë ndjekës, duke e lënë mbrapa edhe të dashurën e tij Kiarën.

Luizi ka një mbështetje të madhe nga jashtë, dhe banori po pëlqehet për lojën e tij.

Homazhe në shtëpinë e BBV për rojen, Deamishel bën gafën e rëndë: I urojmë…

Disidenti.net

Futbollisti shqiptar 10 mijë euro për Luizin e Big Brother?

Disidenti.net

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon të vërë në vështirësi Luzin, përgjigja e la pa fjalë

Disidenti.net
Disidenti

Luizi ‘thyen’ rekorde, lë mbrapa edhe Kiarën, ja çfarë ka ndodhur me Instagramin e tij