Disidenti
Lajme

Luizi thotë se ka gjetur njeriun e jetës, Kiara i përgjigjet: Ne nuk përshtatemi, jemi shumë të ndryshëm

Luizi i ka thënë Kiarës se tek ajo ka gjetur njeriun e jetës dhe nuk dëshiron të ndahen më kurrë. Kiara nga ana tjetër është shprehur se ajo ende nuk e di nëse ai është personi i jetës së saj pasi janë shumë të ndryshëm.

Sipas Kiarës njeriu perfekt është kur përshtatesh në çdo gjë.

“Njeriu perfekt është kur përshtatesh në çdo gjë. Ti me mua nuk përshtatesh në çdo gjë se jemi shumë të ndryshëm si karaktere”, i tha Kiara Luizit.

Rasti Vizat – Gjykata merr vendim për Ukë Rugovën

Disidenti.net

Patundshmëria “prek qiellin”, banesat në Prishtinë arrijnë 1000 deri në 2.500 euro/m2

Disidenti.net

Mblidhet Bordi i ZRrE-së, sot pritet shtrenjtimi i rrymës elektrike

Disidenti.net
Disidenti

Luizi thotë se ka gjetur njeriun e jetës, Kiara i përgjigjet: Ne nuk përshtatemi, jemi shumë të ndryshëm