Disidenti
Showbizi

Luizi kritikon Oltën për veshjen: Mbylli këmbët se …

Në programin “Post Big Brother”, ku u zhvilluan debate të shumta midis ish-banorëve dhe opinionistëve të reality show-it.

Në një moment kur po diskutohej në lidhje me mbështetjen e opinionistëve ndaj ish-banorëveve, Efi Dhedhes i drejtohet Olta Gixharit duke thënë “mbylli këmbët moj”.

Këtu hyri edhe Luiz Ejlli, i cili i tha aktores “të mbyllë këmbët se i mbyti”

Olta u drejtohet atyre duke pyetur “kush?” dhe Luizi i përgjigjet “Ti. Si në Prime”.
Aktorja mbante një fustan të zi në mbrëmjen e kaluar, dhe duket se në një moment ka harruar se çfarë kishte veshur dhe ka qëndruar lirshëm në karrige.

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Luizi kritikon Oltën për veshjen: Mbylli këmbët se …