Disidenti
Showbizi

Luizi bën tatuazh për Kiarën dhe Big Brother

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të bëjnë tatuazhe. Luizi ka bërë një dedikim mjaft të bukur duke përjetësuar në lëkurë eksperiencën e tij në Big Brother dhe dashurinë me Kiarën.

Luizi ka vizatuar në pjesën e brendshme të parakrahut syrin e Kiarës dhe firmën e saj dhe logon e Big Brother VIP.

Kiara është gëzuar shumë kur e ka parë tatuazhin.

image 27

Homazhe në shtëpinë e BBV për rojen, Deamishel bën gafën e rëndë: I urojmë…

Disidenti.net

Futbollisti shqiptar 10 mijë euro për Luizin e Big Brother?

Disidenti.net

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon të vërë në vështirësi Luzin, përgjigja e la pa fjalë

Disidenti.net
Disidenti

Luizi bën tatuazh për Kiarën dhe Big Brother