Disidenti
Showbizi

Luizi bën parashikimin e ‘frikshëm’, ja çfarë do të ndodh me Efin para finales

“Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Ai është një show televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një shtëpie, krijuar posaçërisht për personat e famshëm që bëhen pjesë të këtij programi, duke u cilësuar me titullin banorë.

Ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Kujtojmë, se nga nominimi i fundit u eleminua Kejsi. Ndërkohë, Luizi mendon se Efi ndoshta do dorëzohet para finales.

“Efi mund të dojë të dalë. Janë edhe dy javë… Varet si do sillet shtëpia me të. Kur arriti të dorëzohet Olta, kushdo dorëzohet!”

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Luizi bën parashikimin e ‘frikshëm’, ja çfarë do të ndodh me Efin para finales