Disidenti
Showbizi

Luana Vjollca duket tërheqëse në pozat me bikini

0Shares

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca është një prej emrave më të komentuar në media rozë.

Bukuroshja bionde krahas një karriere të suksesshme, ka arritur që të jetë mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Përmes tyre 31-vjeçarja kujdeset që të jetë pranë fansave të saj përmes postimeve të ndryshme, e që tërheq çdo herë vëmendje.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Disa imazhe të reja, prezantuesja ka publikuar edhe së fundmi, teksa shijoi vikendi në jugun e Shqipërisë.

Në disa foto të ndryshme, Luana erdhi tejet provokuese e veshur me bluzë ngjyrë bezhë, mini-fund të kafe që e përshtati me një kapuç në kokë.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Ndërsa, në të tjera fotografi, ajo vuri në pah linjat joshëse të trupit e veshur në bikini, ndërsa ndodhej në një anije.

“Një fundjavë plot punë dhe argëtim në rivierën më të bukur shqiptare, jug, Love Island Albania”, ka shkruar Luana në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, kujtojmë që këtë sezon veror që po lëmë pas, moderatorja iu rikthe pasionit për muzikën duke publikuar këngën “Shtinja flaken” në bashkëpunim me Bardhin dhe MatoLale.

Ndërkohë, Luana në shtator pritet të nis aventurën e re televizive me formatin e famshëm “Love Island”. /Telegrafi/

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother – e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Disidenti.net

Skena të nxehta në Big Brother: Buci ‘ia fut duart’ në të pasme Santianës

Disidenti.net

Skandal në Big Brother: Gani Gërmia i dehur traumatizon shtëpinë – bërtet e godet tavolinën

Disidenti.net
Disidenti

Luana Vjollca duket tërheqëse në pozat me bikini