Disidenti
Showbizi

“Loja me ujë në gojë”, shpërthejnë të qeshurat në shtëpi me Vedatin

Sfida e radhës në BBVK, ka qenë loja me ujë në gojë.

Vedati dhe Andi kanë qenë përballë njëri tjetrit.

Derisa Andi është munduar ta bëjë të qeshë Vedatin ka shkaktuar të qeshura mes banorve.

Ndiqeni videon për më shumë:

 

Kërcënim nga babai i Stresit? Alaudini flet për herë të parë

Disidenti.net

“E kam pirë dashurinë tënde, më ka dehur trup e mendje”, Luizi i dedikon këngë, Kiara nuk mban dot lotët

Disidenti.net

Xhuli e puthë në shpinë Atdheun në Big Brother VIP Kosova

Disidenti.net
Disidenti

“Loja me ujë në gojë”, shpërthejnë të qeshurat në shtëpi me Vedatin