Disidenti
Lajme

LDK thërret konferencë për media

Lidhja Demokratike e Kosovës mban sot konferencë për medie.

Sipas njoftimit zyrtar nga kjo parti, konferenca nis në orën 12:30 dhe mbahet në selinë qendrore të saj.

Derisa, në deklaratën për media nuk është bërë e ditur se cila do jetë tema.

Për shkak të pakënaqësive 40 zyrtarë dhanë dorëheqje

Disidenti.net

Parashikimi i motit për dy javët e ardhshme: Rrezik nga vërshimet apo përmbytjet e shpejta

Disidenti.net

Lutfi Haziri: Ndëshkime të reja do të ketë, amerikanët e mbajnë fjalën

Disidenti.net
Disidenti

LDK thërret konferencë për media