Disidenti
Lajme

LDK e butë, Geci: I vetmi jam kan aty që kam kthy dorë nëse m’ka rreh dikush

Ish-deputeti Gani Geci e ka konsideruar parti të njerëzve të butë Lidhjen Demokratike të Kosovës.

Ai ka thënë se arsyeja pse të gjitha partitë tjera preferojnë koalicion me LDK-në, është sepse ajo i respekton kontratat e koalicionit.

Geci ka thënë se në LDK askush nuk e mbronte veten, edhe sikur të goditeshin fizikisht.

Ai ka thënë se është i vetmi në parti që mbron veten.

“I vetmi jam kanë aty që e kam mbrojtë veten. Ata tanë aty kanë pranu me i rreh dikush e mos me ua kthy dorën. I vetmi jam kanë aty që m’rreh dikush ia kam kthy, me m’sha i kom sha. Tjerët veç hin mas… a po kupton”, ka deklaruar ai në Pressing të T7.

Geci ka thënë se u reagon njerëzve që e ofendojnë edhe në rrjete sociale.

“N’Facebook kur m’shajnë ia kthejnë. Mbrëmë ia kam kthy njërit. I thashë ti m’ke sha, ta kom kthy”, ka thënë ai.

“Urime Zajednica”, shpërthejnë të qeshurat pas reagimit të Konjufcës

Disidenti.net

“Ti je mashtrues, i pa guximshëm” – Agim Veliu i kundërpërgjigjet Kurtit

Disidenti.net

Kurti për Abdixhikun e Hotin: I njoh mirë, të dy bashkë s’bëjnë sa çereku i Bislimit dhe Muratit

Disidenti.net
Disidenti

LDK e butë, Geci: I vetmi jam kan aty që kam kthy dorë nëse m’ka rreh dikush