Disidenti
Sport

Lajmi i hidhur për Kosovën, një tjetër yll mungon ndaj Suedisë

Kombëtarja e Kosovës ka marr një lajm të hidhur para ndeshjes së nesërme kundër Suedisë.

Ylli i “Dardanëve”, Valon Berisha është i lënduar dhe nuk do të mund të paraqitet për ndeshjen e nesërme.

Lajmin e ka bërë të ditur Federata e Futbollit të Kosovës.

“Mesfushori Valon Berisha pas një lëndimi do të mungojë në ndeshjen e nesërme kundër Suedisë në kuadër të kualifikimeve për Botërorin “Katari 2022”. Ndërkohë, stafi mjekësor i Kombëtares është duke e bërë të pamundurën që Valon Berisha të riaftësohet me kohë për ndeshjen kundër Spanjës më 31 mars”, thuhet në komunikatën e FFK-së.

Llogaritë e grupit E në Botërorin e Katarit, si kualifikohet Gjermania dhe sa shanse ka Japonia?

Disidenti.net

Gjunjëzohet edhe Belgjika, Maroku shënon fitore të madhe

Disidenti.net

Tifozja më e bukur në Kupën e Botës ‘Katari 2022’ pa dyshim që është kjo vajzë nga Arabia Saudite

Disidenti.net
Disidenti

Lajmi i hidhur për Kosovën, një tjetër yll mungon ndaj Suedisë