Disidenti
Lajme

LAJMI I FUNDIT: Vetëvendosje pranon kërkesën e Abdixhikut për t’u takuar të premtën

0Shares

Lëvizja Vetëvendosje ka pranuar takimin me kryetarin e ri të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku.
Burime të Raporto.org brenda Vetëvendosjes, kanë thënë se takimi do zhvillohet të premten, ashtu siç edhe tha vet kryetari Abdixhiku.

Ky takim ishte thirrur nga Albin Kurtit dhe Vjosa Osmani sot, por u refuzua nga Abdixhiku, I cili teksa bëri homazhe tek varri i presidentit Ibrahim Rugova, tha se ky takim duhet të realizohet të premtën.

Fondacioni Golden Eagle bën thirrje për krijimin e fondit për Policinë e Kosovës, ndanë 30,000 euro

Disidenti.net

Mirena: Afrim Bunjaku, që sot ra në detyrë, shteti nuk i ka garantuar as sigurim shëndetësor, as sigurim jetësor, e Qeveria ua ka hequr edhe shtesat për rrezikshmëri në punë

Disidenti.net

“Ma shpejt se t’i jepi 2-3 shuplaka”/ I riu në Prishtinë kapet me Policinë pasi e gjobitën për shkelje në trafik

Disidenti.net
Disidenti

LAJMI I FUNDIT: Vetëvendosje pranon kërkesën e Abdixhikut për t’u takuar të premtën